-
Година на строителство:
2026
-
Тип строителство:
Тухла
-
Етап на строителството:
В Строеж
-
Степен на завършеност:
БДС
-
Настилка:
Циментова замазка
-
Дограма:
ПВЦ Дограма
-
Състояние:
Чисто нова
-
Изолация:
Изолация на пода
Шумоизолация
Термо Изолация
Хидро Изолация
-
Достъп:
Асфалтов път
-
Панорама:
Горска Панорама
Морска Панорама
-
Паркомясто:
Да
„Купи в България“ има удоволствието да предложи на Вашето внимание кокетни къщи в строеж, на метри от морето в к.к. Камчия.
Сграда: Двуетажни къщи в строеж, тип близнак - Къщи номер 1, 2, 11, 12.
Разпределение: Първият етаж разполага с входно антре (4.63 кв.м.), дневна с кухня (43.16 кв.м.), баня с тоалетна (4 кв.м.), склад (5.5 кв.м.), тераса (10.36 кв.м.) и стълбище към втория етаж с коридор (3.47 кв.м.), спалня 1 (13 кв.м.), спалня 2 (16 кв.м.), спалня 3 (17 кв.м.), баня с тоалетна (4 кв.м.) и тераса с излаз от две от спалните (6 кв.м.). Всичко това е разположено върху 154.75 кв.м.
Предимства: Тихо и спокойно място, в затворен тип комплекс, на метри от морето. Съществува страхотно предимство – първата година поддръжката е безплатна.
Локация: Разположени в курортен комплекс Камчия, на 25 км от центъра на гр. Варна. В близост има хранителен магазин, заведения и парк, който гарантира спокойни и красиви разходки. Разположени на главен път, граничещ с тиха малка гора.
С удоволствие Ви информираме, че в случай че разглеждате възможността за банков кредит, ние разполагаме с екип от лицензирани кредитни консултанти, които са готови да Ви предоставят безплатна консултация.
За повече информация, свържете се с нас на посочените телефони.